Genesis Floor Mat | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 1115.00 mm |
| Gross height (mm) | 105.00 mm |
| Gross weight | 2.50 kg |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Läbimõõt | 100 cm |
| Net weight | 2.11 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 67 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 89.00 g |
| Producer | Genesis |
| Producer product name | Tellur 400 Round Lava |
| Tare weight (kg) | 0.39 kg |
| Tüüp | Floor Mat |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: genesis floor mat black, ndg-2064, genesis, toolid ja lauad




